PHPDevs

Projekt obiektowy z Composerem i Twigiem? Czytaj!

Reklamy - dlaczego?

Na stronie umieszczone są reklamy, abym jako autor mógł zebrać chociaż skromne wynagrodzenie za napisanie tego kursu. Nigdy nie byłem nastawiony na zysk - napisałem i udostępniłem ten kurs za darmo, aby jak najwięcej osób mogło nauczyć się PHP i nabrać dobrych praktyk.

Nie będę jednak ukrywał, że jeżeli w jakiejś formie zysku dla mnie by się to zwróciło, to byłbym jeszcze bardziej szczęśliwy, jak chyba każdy. Na przykład gdyby pokryło opłaty za serwer czy domenę. Dlatego też zdecydowałem się umieścić reklamy na stronie. Nie są inwazyjnie, ani uciążliwe. Nie pozwolę na pewno, aby zalewały lekcje kursu i przeszkadzały w czytaniu. Jestem zarówno czytelnikiem jak i tworzącym w sieci, więc wiem i widzę jak to w praktyce działa.

Jeżeli korzystasz z blokera reklam będzie mi bardzo miło, gdybyś wyłączył go dla mojej strony. Tobie w żaden sposób nie powinno to utrudnić czytania kursu i przyswajania wiedzy, mnie może choć minimalnie wspomóc.

Jak?

Zobacz jak dodać stronę do wyjątków dla najpopularniejszych blokerów:

Jeśli wyłączyłeś teraz bloker dla mojej strony - dziękuję.

Jeśli pomimo to nie wyłączyłeś blokera - szkoda, ale kurs nadal pozostaje dla Ciebie darmowy.

A może właśnie jesteś reklamodawcą lub osobą, która chciałaby, aby reklama danego serwisu pojawiła się na stronach kursu? Napisz, poszukamy optymalnego rozwiązania.